Zpracování energetického průkazu Výběr vhodného kotle Příprava cenové nabídky Garance kvality

Jak lze získat dotaci na výměnu starého kotle za nový

Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo základní podmínky pro nové „kotlíkové dotace“ a vyhlásilo výzvy pro kraje. Na výměnu starých kotlů je k dispozici celkem 9 miliard (v prvním kole 3 mld a v následujících letech tj.do roku 2020 ještě dalších 6 mld.). Dotace jsou určeny na výměnu starých neekologických kotlů na tuhá paliva za moderní nízkoemisní kotle na biomasu, uhlí nebo jejich kombinaci, za tepelné čerpadlo, plynový kotel nebo solární systém.

Oblast podpory kotlíkové dotace

Finanční podpora na výměnu kotlů na pevná paliva v rodinných domech bude poskytována prostřednictvím projektů jednotlivých krajů. Ty se musí v termínu od 14.8.2015 do 30.9.2015 přihlásit na SFŽP o prostředky z Operačního programu Životní prostředí. 

Kraje budou dále finanční prostředky přidělovat konečným uživatelům – fyzickým osobám.

Zahájení příjmů žádostí pro fyzické osoby bude individuální, dle jednotlivých krajů. Předpokládá se podzim letošního roku.

Jak získat dotaci na kotel

Společnost Comfort space, a.s. pro Vás připravila komplexní řešení získání dotace na výměnu kotle na klíč. Zpracujeme pro Vás požadované odborné materiály, zajistíme v plné moci zastoupení podání žádosti na příslušném odboru krajského úřadu včetně zajištění dalších nezbytných komunikaci s úřadem v případě požadavku na doplnění údajů do žádosti či prokazování účelnosti dotace.

Veškeré služby pro Vás vypracujeme se smlouvou s garancí získání dotace na Váš bankovní účet. V případě kombinovaných opatření (zateplení domu či rekonstrukce) pro Vás vypracujeme podklady k získání dotace z programu Nová zelená úsporám.

V oblasti dotací můžeme poskytnout reference z realizace několika set realizovaných případů, kdy jsme v takto postaveném modelu získali pro klienty dotace na kotle, tepelná čerpadla a zateplení rodinných domů.

Zaujala Vás tato informace o dotaci?

Pokud ano a chtěli byste se o možnostech získání dotace dozvědět více,
nebo si o dotaci přímo požádat, kontaktujte nás.


Pole "E-mail" je povinné
Pole "Jméno a příjmení" je povinné
Pole "Váš dotaz" je povinné