Zpracování energetického průkazu Výběr vhodného kotle Příprava cenové nabídky Garance kvality

Dotace na zateplení a výměnu tepelného zdroje

nzuHledáte řešení pro rekonstrukci svého domu s možností získat dotaci? Zakoupili jste dům, nebo plánujete nějaký dům zakoupit a následně jej rekonstruovat? Měníte nyní kotel a plánujete zateplovat svůj dům s využitím dalších dotací?

Dotace na zateplení a výměny tepelného zdroje

K výše uvedeným dotazům vede zcela jednoduchý návod jak naplnit své představy skrze dotační program Nová zelená úsporám vyhlašovaný pro období 2014 – 2020.

Dotační program Nová zelená úsporám je určen pro majitele rodinných domů v celé České republice a bytových domů v Praze.  Maximální výše podpory pro jednoho žadatele je 5 mil. Kč. O dotaci lze žádat i zpětně, rozhodujícím datem pro stanovení způsobilosti výdajů je 1 ledna předchozího roku s výjimkou pro dílčí zateplení, které spadá do kategorie A.0, kde je rozhodujícím datem 1. ledna daného roku v rámci vyhlašované výzvy na realizaci dotací.

Realizujte své projekty a získejte poměrnou část svých prostředků zpět

Pokud zamýšlíte řešit své investice do rekonstrukce rodinného domu s využitím dotací, pak jste zde na správném místě, jelikož tuto službu Vám zajistíme dle Vašich požadavků na klíč. Celý proces je o to zajímavější, že pokud se kombinují opatření k výměně tepelného zdroje se zateplením obálky budovy, žadatel získává tzv. dotační bonusy a podporu na přípravu projektové dokumentace a zpracování energetického průkazu.

Bližší informace o celém dotačním programu se posléze můžete dočíst na našem webu www.sprava-dotaci.eu, který se přímo dotacemi Nová zelená úsporám věnuje podrobněji, nebo nás můžete kdykoliv kontaktovat na našich telefonech či emailem.

Zaujala Vás tato informace o dotaci?

Pokud ano a chtěli byste se o možnostech získání dotace dozvědět více,
nebo si o dotaci přímo požádat, kontaktujte nás.


Pole "E-mail" je povinné
Pole "Jméno a příjmení" je povinné
Pole "Váš dotaz" je povinné