Zpracování energetického průkazu Výběr vhodného kotle Příprava cenové nabídky Garance kvality

Kvalita poskytovaných služeb a jejich dostupnost

leader

Připravujeme pro Vás dotace z EU včetně dotací Nová zelená úsporám již 7 let a za tuto dobu jsme pro majitele rodinných domů, obcí a měst, podniků zajistili dotace ve výši převyšující finanční rámec 200 milionů korun.

Komplexnost a garance získání dotace

V rámci našeho servisu můžete počítat s komplexností, která Vám zajistí před dotační analýzu, poradenství a realizaci jak samotné registrace žádosti o dotace, tak i zpracování odborných studií, posudků a zpracování technické i ekonomické dokumentace pro zdárné podání a realizování veškerých připravených projektů.

V rámci dotace pro výměnu kotlů či dotace Nová Zelená úsporám, Vám zajistíme nabídku kvalitních dodavatelů, kteří za svou práci nesou záruky a poskytují k technologiím i adekvátní servis.
Naše služby garantujeme smluvně s jistým výsledkem, ačkoliv na dotace ze zákona není zákonný nárok, pouze lze udělat vše natolik profesionálně, že dotace pro Vás získáme.

Komplexnost našich služeb Vám ušetří peníze, problémy s podáním žádosti a provedením veškerých následných opatření, ke kterým se projekty podávají. Vše vždy s předem sjednanou cenou a termíny.

Naši obchodní partneři, kteří jsou zde prezentováni, Vám mohou pomoci k podání informací o dotacích a zároveň Vám zajistí prostřednictvím našeho odborného servisu, zajištění veškerých služeb na klíč.

S námi neriskujete, s námi získáte dotace

V oblasti energetických úspor a poradenství jsme členy Asociace Poskytovatelů Energetických Služeb (APES) a členy České Rady Pro Šetrné Budovy (CZGBC).

Požadujete-li více informací, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím telefonu, emailu či obchodních partnerů, rádi Vám poskytneme plnohodnotný servis a záruky, že Vaše představy mohou být reálně naplněny.

Zaujala Vás tato informace o dotaci?

Pokud ano a chtěli byste se o možnostech získání dotace dozvědět více,
nebo si o dotaci přímo požádat, kontaktujte nás.


Pole "E-mail" je povinné
Pole "Jméno a příjmení" je povinné
Pole "Váš dotaz" je povinné