Zpracování energetického průkazu Výběr vhodného kotle Příprava cenové nabídky Garance kvality

Zhodnocení investice v rámci kotlíkové dotace

zhodnoceni_investiceKaždá investice je potřeba zvažovat ve vztahu k samotné účelnosti a návratnosti. V tomto ohledu se dotace dostávají do pozice plusových hodnocení vzhledem ke zkrácení doby jakékoliv investice, která je účelově realizována k prospěchu uživatele, který tuto investici podstupuje. A právě kotlíková dotace je jednou z těchto pozitivních zpráv pro majitele rodinných domů, kteří si mohou jednorázově vyměnit svůj starý kotel za nový a dostat k samotné investici poměrnou část svých vynaložených prostředků zpět.

Investice a úspory formou dotace a snížení energetické náročnosti budovy

Pokud je investice správně naplánována ve vztahu k ceně pořizovaného kotle, správného propočtu požadovaného tepelného výkonu a optimalizace otopné soustavy, tak to majiteli nemovitosti přinese i další úspory v podobě provozu a nákladů na ohřev teplé spotřební vody a topení v době zimních měsíců. Celková návratnost se tak výrazně zkracuje a to i na úrovni úspor, které lze vyčíslit zcela konkrétními náklady v porovnání s nálady na topení či pořizování paliv za současného provozování kotle či jiných alternativních způsobů topení.

Pomůžeme Vám získat dotace

Pokud se rozhodujete o výměně kotle a nemáte dostatek informací, jak celá věc probíhá, nebo kolik můžete získat zpět a jakým způsobem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám připravíme celkový přehled všech důležitých informací ve vztahu k Vaší zcela konkrétní situaci a představám.

Zaujala Vás tato informace o dotaci?

Pokud ano a chtěli byste se o možnostech získání dotace dozvědět více,
nebo si o dotaci přímo požádat, kontaktujte nás.


Pole "E-mail" je povinné
Pole "Jméno a příjmení" je povinné
Pole "Váš dotaz" je povinné